regulamin.

 1. Organizator Konkursu: Konkurs jest organizowany przez markę mima.design, sklep online dostępny pod adresem https://mima-design.pl.

 2. Warunki uczestnictwa: Konkurs skierowany jest do osób, które polubią profil mima.design na Facebooku, udostępnią post konkursowy oraz oznaczą jednego swojego znajomego.

 3. Klauzula dotycząca Facebooka: Konkurs nie jest organizowany, ani sponsorowany przez Facebooka. Facebook nie ponosi odpowiedzialności za przeprowadzenie konkursu.

 4. Przebieg konkursu: Uczestnicy zostaną poproszeni o napisanie krótkiego komentarza opisującego najlepszy prezent dla bliskiej osoby. Konkurs odbywa się pod postem konkursowym na profilu mima.design na Facebooku.

 5. Sposób poinformowania uczestników o wynikach: Wyniki konkursu zostaną ogłoszone na profilu firmy mima.design na Facebooku. Każdy z laureatów otrzyma wiadomość prywatną z informacją o wygranej.

 6. Opis nagród:

 • Pierwsze miejsce: Do wyboru jeden z zegarków z kolekcji Manchester lub Liverpool.
 • Drugie oraz trzecie miejsce: Zniżka 15% na zakupy na stronie https://mima-design.pl.
 1. Akceptacja regulaminu: Udział w konkursie jest równoznaczny z automatyczną akceptacją niniejszego regulaminu.

 2. Zakończenie konkursu: Konkurs trwa od 06.12.2023r. do 13.12.2023r. Wszelkie komentarze nadesłane po tym terminie nie będą brane pod uwagę.

 3. Postanowienia końcowe: Organizator zastrzega sobie prawo do zmiany regulaminu w dowolnym momencie oraz do dyskwalifikacji uczestników naruszających zasady konkursu.

 4. Wyniki konkursu zostaną ogłoszone 14.12.2023r.

Życzymy powodzenia wszystkim uczestnikom!